Reisverslagen (5)
CRI99
Jaar: 2021
Traject:
M’n vriend Michael en ik beginnen onze reis (die ongeveer zes maanden zal duren) in Costa Rica. Dit... Lees verder
- San José, Costa Rica
ZAF199
Jaar: 2018
Traject:
Een roadtrip door KwaZulu-Natal en Lesotho, gekenmerkt door dramatische landschappen en betoverende... Lees verder
- Johannesburg, Zuid-Afrika
- Piet Retief, Zuid-Afrika
- Saint Lucia, Zuid-Afrika
- iSimangaliso Wetland Park, Zuid-Afrika
- Hluhluwe-Imfolozi, Zuid-Afrika
- Eshowe, Zuid-Afrika
- Durban, Zuid-Afrika
- Pietermaritzburg, Zuid-Afrika
- Underberg, Zuid-Afrika
- Sani Pass
- Qacha's Nek, Lesotho
- Semonkong, Lesotho
- Melatsunyane Falls, Lesotho
- Maseru, Lesotho
- Leribe
- Bokong, Lesotho
- Letseng-la-Terae, Lesotho
- Ts’ehlanyane National Park
- Clarens, Zuid-Afrika
- Golden Gate National Park, Zuid-Afrika
- Johannesburg, Zuid-Afrika
WER264
Jaar: 2012
Traject:
Een beeldenimpressie met kleine anekdotes en verhalen, van mijn jaartje aan de andere kant van de... Lees verder
- Melbourne
- Cairns
- Mission Beach
- Townsville
- Magnetic Island
- Airlie Beach
- Whitsundays
- Town of 1770
- Rainbow Beach
- Fraser Island
- Coffs Harbour
- Sydney
- Adelaide
- Great Ocean Road
- Grampians
- Ayers Rock
- Alice Springs
- Nullabar plane
- Perth
- Singapore
- Manila
- Boracay
- Bohol
- Palawan
- Cebu
- Ho Chi Minh City
- Nha Trang
- Miu Ne
- Da Lat
- Hoi An
- Hue
- Hanoi
- Sapa
- Vientiane
- Luang Prabang
- Vang Vieng
- 4000 islands
- Siem reap en omgeving
- Bangkok
- Ko Pha Nhang
- Kuala Lumpur
- Colombo
- Dubai
- Abu Dhabi
- Istanbul
- Brussel
GBR331
Jaar: 2011
Traject:
Schotland was verrassend en overtuigend. Niet alleen de natuur die zich van haar beste kant toonde... Lees verder
- Schotland: Hull
- Callander
- Benderlog
- Mallaig
- Portree (Isle of Skye)
- Pollewe
- Ullapool
- Ballater
- Pitlochry
- St.-Andrews
- Moffat
- York
- schotland
- Isle of Skye
- Callander
- Mallaig
- Ullapool
- Pitlochry
- Portree
- Hull
- York
- Benderlog
- Pollewe
- Ballater
- St.-Andrews
- Moffat
CIL121
Jaar: 2008
Traject:
Chili stond reeds enige tijd op ons verlanglijstje, toen we besloten in maart 2008 een rondreis te... Lees verder
- Santiago - Punta Arenas - Puerto Natales - Torres del Paine: trekking - per Navimagboot naar Puerto Montt - Chiloë - Puerto Varas - Santiago - Calama - San Pedro de Atacama - Santiago - Valparaiso - Horcon - Santiago
- Zuid naar Noord
- San Pedro de Atacama
- Puerto Natales
- Puerto Montt
- Torres del Paine
- Punta Arenas
- Puerto Varas
- Valparaiso
- Santiago de Chile
- Chiloë
- Horcon