Reisverslagen (1)
VIE189
Jaar: 2013
Traject:
Lees verder
- Van noord naar zuid: Hanoi
- Sapa
- Hanoi
- Ha Long Bay
- Bai Tu Long Bay & Cat Ba Island
- Hoa Lu
- Tam Coc
- Ninh Binh
- Hué
- Hoi An
- Nha Trang
- Easy Rider Trip naar Buon Ma Thuot
- naar Lak Lake & Dalat
- Ho Chi Minh
- Bien Hoa
- Ho Chi Minch
- Hanoi
- Buon Ma Thuot
- Hoi An
- Hue
- Sapa
- Ninh Binh
- Nha Trang
- Dalat
- Ho Chi Minh
- Ha Long bay
- Cat Ba Island
- Tam Coc
- Bai T Long Bay
- Hoa Lu
- Lak Lake
- Bien Hoa
- Ho Chi Minch