Reisverslagen (10)
ETH78
Jaar: 2020
Traject:
Ik wil jullie laten kennismaken met Dragoman, reizen per truck (www.dragoman.com) Het is een goede... Lees verder
- Addis Abeba, Ethiopië
- Arba Minch, Ethiopië
- Yabelo, Ethiopië
- Moyale, Ethiopië
- Samburu, Kenia
- Naro Moru, Kenia
- Naivasha, Kenia
- Nairobi, Kenia
GEO8
Jaar: 2018
Traject:
Wij reisden over land in juni naar de hotspots van de Kaukasus. Het werd een bijzonder aangename... Lees verder
- Batumi, Georgië
- Mestia
- Koetaisi, Georgië
- Gori, Georgië
- Mtskheta, Georgië
- Kasbegi, Georgië
- Telavi, Georgië
- Alaverdi, Armenië
- Sighnaghi, Georgië
- David Garedzja
- Haghpat, Armenië
- Sanahin, Alaverdi, Armenië
- Sevan, Armenië
- Noratus, Armenië
- Sisian, Armenië
- Tatev, Armenië
- Noravank, Armenië
- Chor Virap, Armenië
- Garni, Armenië
- Yerevan, Armenië
- Zvartnots, Etsjmiadzin, Armenië
- Sardarapat, Armenië
- Hovhannavank, Armenië
- Saghmasavank, Armenië
- Vardzia, Georgië
- Akhaltsikhe, Georgië
- Borjomi, Georgië
- Tbilisi, Georgië
USA497
Jaar: 2017
Traject:
Met een camper door 5 nationale parken van Amerika trekken is een ideale manier om te kamperen in... Lees verder
- Salt Lake City, Utah, Verenigde Staten
- Antilope Island
- Yellowstone National Park, Verenigde Staten
- Grand Teton National Park
- Bryce Canyon, Utah, Verenigde Staten
- Zion National Park
- Sequoia National Park
- Monterey, Californië, Verenigde Staten
- San Francisco, Californië, Verenigde Staten
JAP63
Jaar: 2015
Traject:
Lees verder
- Tokyo
- Nikko
- Senjo
- Chuzenji
- Kusatsu
- Yamanushi
- Toyota
- Hyama
- Obuse
- Takayama
- Himi
- Wajima
- Shirigama
- Yamanaka
- Kyoto
- Michi
- Kurashiki
- Hiroshima
- Kaminoseki
- Onyama
- Kurokawa
- Aso
- Takachiko
- Beppu
- Osaka
- Kannikitayama
- Kumano
- Miyama
- Toba
- Futami
- Nagoya
- Magome
- Korankei
- Michima
- Fuji
- Shiraito
- Kawaguchi
- Oshino
- Hakai
- Yamanaka
- Hakone
- Enochima
- Shonan
- Tokyo
ZAF191
Jaar: 2015
Traject:
Lees verder
- Gauteng
- Northern Cape
- Limpopo
- Mpumalanga
- Vrijstaat
- Kwazulu Natal
- Eastern Cape
- Western Cape
- North West
- Kimberley
- Pietersburg
- Nelspruit
- Bloemfontein
- Ulundi
- Porth Elisabeth
- Kaapstad
- Mafeking
- Johannesburg
- Pretoria
AUS200
Jaar: 2012
Traject:
Van 2 augustus 2011 tot 1 augustus 2012 maakten wij een reis die ons in drie werelddelen bracht:... Lees verder
- Darwin
- Cairns (met Great Barrier Reef)
- Cape Tribulation
- Townsville
- Rockhampton
- Fraser Island
- Brisbane
- Sydney
- Canberra
- Melbourne
- Adelaide
- Alice Springs en Outback
- oostkust en Outback
- Canberra
- Alice Springs
- Adelaide
- Sydney
- Darwin
- Cairns
- Melbourne
- Townsville
- Cape Tribulation
- Yulara
- Brisbane
- Rockhampton
- Fraser Island
NZE147
Jaar: 2012
Traject:
Van 2 augustus 2011 tot 1 augustus 2012 maakten wij een reis die ons in drie werelddelen bracht:... Lees verder
- Christchurch
- Mount Cook
- Dunedin
- Fjordland
- Queenstown
- Fox Glacier
- Kaikoura
- Wellington
- Taupo
- Coromandel
- Auckland
- Zuidereiland
- Noordereiland
- Dunedin
- Queenstown
- Mount Cook
- Auckland
- Kaikoura
- Christchurch
- Wellington
- Taupo
- Coromandel
- Fox Glacier
- Fjordland
AUS197
Jaar: 2012
Traject:
We waren al 5 maanden in het prachtige Nieuw-Zeeland geweest en waren toe aan een ander avontuur... Lees verder
- Sydney
- Melbourne
- The Great Ocean Road
- Melbourne
- Adelaide
- Perth
- Adelaide
- Sydney
- Melbourne
- Perth
- The Great Ocean Road
NZE142
Jaar: 2012
Traject:
Lees verder
- Zuider- en Noordereiland per campervan: Christchurch
- Akaroa
- Geraldine
- Lake Tekapo
- Twizel
- Mount Cook
- Glentanner
- Oamaru
- Dunedin
- Gore
- Te Anau
- Milford Sound
- Kingston
- Queenstown
- Wanaka
- Haast
- Fox Glacier
- Franz Josef Glacier
- Hokitika
- Westport
- Blenheim
- Picton
- ferry naar Wellington
- Wanganui
- Taupo
- Rotorua
- Waihi Beach
- Orewa Beach
- Russell
- Orewa Beach
- Auckland
- Zuidereiland
- Noordereiland
- Picton
- Oamaru
- Dunedin
- Glentanner
- Te Anau
- Queenstown
- Mount Cook
- Auckland
- Wanaka
- Christchurch
- Taupo
- Rotorua
- Akaroa
- Milford Sound
- Lake Tekapo
- Blenheim
- Fox Glacier
- Westport
- Hokitika
- Gore
- Twizel
- Haast
- Kingston
- Waihi Beach
- Geraldine
- Franz Josef Glacier
- ferry naar Wellington
- Wanganui
- Orewa Beach
- Russell
WER256
Jaar: 2010
Bart en (zwangere) Els maakten in 1999 een 3-maand durende tocht door Queensland, Australie... Lees verder