Reisverslagen (12)
GBR432
Jaar: 2022
Traject:
Het idee ontstond in de kerstvakantie van 2019. Met onze zoon Otto en een bende bevriende (toen nog... Lees verder
- Newcastle upon Tyne, Verenigd Koninkrijk
- Carlisle, Verenigd Koninkrijk
- Edinburgh, Verenigd Koninkrijk
- Fort William, Verenigd Koninkrijk
- Rowardennan Lodge, Glasgow, Verenigd Koninkrijk
DOM20
Jaar: 2018-2021
Traject:
Ik woonde 3 jaar in de Dominicaanse Republiek en ben ervan overtuigd dat er meer is dan enkel de... Lees verder
- Santo Domingo, Dominicaanse Republiek
- Santiago de los Caballeros, Dominicaanse Republiek
- Mao, Valverde, Dominicaanse Republiek
- Baní, Dominicaanse Republiek
- Puerto Plata, Dominicaanse Republiek
- Samaná, Dominicaanse Republiek
- Las Terrenas, Dominicaanse Republiek
- Oviedo, Dominicaanse Republiek
- Pedernales, Dominicaanse Republiek
- Constanza, Dominicaanse Republiek
- Jarabacoa, Dominicaanse Republiek
- Monte Cristi, Dominicaanse Republiek
AZI51
Jaar: 2018
Traject:
5 maanden reizen gedurende de winter. Zie ook mijn reisblog. http://hendrik-effebruggejapan... Lees verder
- Brugge, België
- zie landen
AUS214
Jaar: 2016
Traject:
Ik vond het ronduit eng om in mijn eentje naar Australie te gaan. Maar tegelijkertijd was het mijn... Lees verder
- Sydney Nieuw-Zuid-Wales, Australië
- Tamworth Nieuw-Zuid-Wales, Australië
- Blue Mountains Nieuw-Zuid-Wales, Australië
- Christchurch, Nieuw-Zeeland
- Auckland, Nieuw-Zeeland
- Fraser Island Queensland, Australië
- Brisbane Queensland, Australië
- Cairns Queensland, Australië
- Daly Waters Noordelijk Territorium, Australië
- Darwin Noordelijk Territorium, Australië
- Broome West-Australië, Australië
- Perth West-Australië, Australië
- Adelaide Zuid-Australië, Australië
- Sydney Nieuw-Zuid-Wales, Australië
ARG146
Jaar: 2013
Traject:
zie verslag De reis gaat nog verder tot in Mexico. Dit verslag behandelt de eerste helft. De rest... Lees verder
- zie verslag
- Latijns-Amerika
- Chili
- Argentinië
- Colombia
- Brazilië
- Bolivië
GBR345
Jaar: 2011
Traject:
4 januari 2011 na een uurtje schaatsen. Een memorabel moment in 2011! Een nieuw reisplan werd... Lees verder
- Schotland: Edinburgh - Balloch - West-Higlandway (Bridge of Orchy - Fort William) - Morar - Kyalikin - Plockton - Applecross - Torridon - Glen Afric - Drumnadrochnit - Inverness - Edinburgh
- schotland
- Inverness
- Torridon
- Edinburgh
- Applecross
- Balloch
ALB11
Jaar: 2011
Traject:
Albanie is een land met weinig internationaal toerisme waardoor het rustig reizen is. De... Lees verder
- Prespameren - Korça - Voskopoja -Erseka - Leskovik - Përmeti - Gjirokastra - Butrint - Saranda - Dhërmi -Berat - Bogove watervallen - Tirana - Komanimeren - Bajram Curri - Kruja
- albanië
- Kruja
- Berat
- Tirana
- Korça
- Voskopoja
- Saranda
- Butrint
- Bajram Curri
- Prespa
- Gjirokastra
- Dhërmi
- Bogove
- Komani
CAN195
Jaar: 2011
Traject:
Tachtig dagen rondhuppelen in Noord-Amerika vergeet men niet zomaar. Of toch, tenzij het op papier... Lees verder
- 80 dagen op stap in Noord-Amerika: Vancouver
- Banff
- Jasper
- Dawson Creek
- Fort Nelson
- Whitehorse
- Haines Junction
- Tok
- Chicken
- Tok
- Fairbanks
- Denali
- Tok
- Haines
- Juneau
- Prince Rupert
- Haida Gwaii
- Vancouver
- Seattle
- San Francisco
- Las Vegas
- Chicago
- Toronto
- Algonquin
- Montréal
- Gaspésie
- New Brunswick
- Nictau
- Montréal
- Alaska
- Las Vegas
- San Francisco
- Algonquin
- Toronto
- Juneau
- Montréal
- Seattle
- Prince Rupert
- Jasper
- Banff
- Tok
- Fairbanks
- Chicago
- Vancouver
- New Brunswick
- Denali
- Dawson Creek
- Fort Nelson
- Whitehorse
- Haines Junction
- Chicken
- Haines
- Haida Gwaii
- Gaspésie
- Nictau
GBR326
Jaar: 2010
Traject:
Vorig jaar ontdekten we een nieuwe trekkingvorm voor het avontuurlijke gezin: wandelen met de... Lees verder
- Noord-Engeland & Schotland: Over de Mary Towneley Loop (Pennine Bridleway) met de Rambler. Cultuur
- geschiedenis en city trips in Hadrian's Wall Country
- Edinburgh en Cambridge.
- schotland
- Noord-Engeland
- Edinburgh
- Hadrian's Wall
- Hollingworth Lake
- Summit
- Watergrove
- Waterfoot
- Holme Chapel
- Hebden Bridge
- Cambridge
GBR312
Jaar: 2009
Traject:
Een trekking in het ontwakende Britse voorjaarslandschap, met de kinderen in de bolderkar. Een... Lees verder
- South Downs Way met kleine kinderen
- East Sussex
- Washington
- Eastbourne
- Amberley
- Truleigh Hill
- Ditchling
- Kingstonridge
- Lewes
- Rodmell
- Alfriston