Reisverslagen (7)
KAMP155
Jaar: 2015
Traject:
Van 4 tot en met 15 juli vertrokken de Scouts Vosco-Reynaert Vossem met een groep van 15 personen... Lees verder
- Zagreb, Kroatië
- Pula, Kroatië
- Boedapest, Hongarije
AUS214
Jaar: 2016
Traject:
Ik vond het ronduit eng om in mijn eentje naar Australie te gaan. Maar tegelijkertijd was het mijn... Lees verder
- Sydney Nieuw-Zuid-Wales, Australië
- Tamworth Nieuw-Zuid-Wales, Australië
- Blue Mountains Nieuw-Zuid-Wales, Australië
- Christchurch, Nieuw-Zeeland
- Auckland, Nieuw-Zeeland
- Fraser Island Queensland, Australië
- Brisbane Queensland, Australië
- Cairns Queensland, Australië
- Daly Waters Noordelijk Territorium, Australië
- Darwin Noordelijk Territorium, Australië
- Broome West-Australië, Australië
- Perth West-Australië, Australië
- Adelaide Zuid-Australië, Australië
- Sydney Nieuw-Zuid-Wales, Australië
kamp108
Jaar: 2018
Traject:
KSA De Biekorf Klemskerke deed met 17 knapen en jonghernieuwers en 7 leiding eerst 5 dagen... Lees verder
- Drăganu-Olteni, Roemenië
- Pitești, Roemenië
- Bran, Roemenië
- Brașov, Roemenië
- Eforie Sud, Roemenië
kamp100
Jaar: 2017
Traject:
Elk jaar gaat de oudste groep van onze scouts op buitenlands kamp. Dit jaar hadden we het geluk om... Lees verder
- Bangkok Thailand
- Ayutthaya Thailand
- Surat Thani Thailand
- Khao Sok Changwat Chonburi Thailand
- Ko Pha-ngan Changwat Surat Thani Thailand
- Ang Thong Changwat Surat Thani Thailand
- Bangkok Thailand
KAMP87
Jaar: 2016
Traject:
Met onze groep Seniors (8 personen) zijn we een week naar Zweden getrokken. We hebben overnacht in... Lees verder
- Stockholm, Zweden
- Stavsnäs, Zweden
- Västerskaten, Zweden
AME38
Jaar: 2011
Traject:
Samen met 2 vriendinnen en onze backpacks, trokken we op 2 november 2010 de grote ocean over,... Lees verder
- Salvador de Bahía - Bahia, Brazilië
-  Barra Grande
- Rio de Janeiro
- Ilha Grande
- Paraty
- São Paolo
-  Florianopolis
-  Foz
- de Iguazu
-  Cordoba
- Mendoza
-  San Martin de los Andes
- Peninsula Valdes
-  El Calafate
-  El Chalten
- Ushuaia
- Buenos Aires
-  Salta
- Villazon
-  Uyuni
-  Potosi
- Sucre
-  La Paz
-  Coroico
-  La Paz
- Rurrenabaque
- Copacabana
- Isla del Sol
- Cusco
-  Macchu Picchu
-  Cusco
-  Huacachina
-  Lima
-  Mancora
- Montañitas
-  Quito
- Zuid-Amerika
- Sucre
- Paraty
- Ilha Grande
- Rio de Janeiro
- Cusco
- Copacabana
- Isla del Sol
- Mendoza
- Buenos Aires
- Ushuaia
- Rurrenabaque
- Peninsula Valdes
- Villazon
- Salvador de Bahia
- Zuid-Amerika: van Rio naar Quito: Rio de Janeiro
-  Barra Grande
- São Paolo
-  Florianopolis
-  Foz
- de Iguazu
-  Cordoba
-  San Martin de los Andes
-  El Calafate
-  El Chalten
-  Salta
-  Uyuni
-  Potosi
-  La Paz
-  Coroico
-  Macchu Picchu
-  Cusco
-  Huacachina
-  Lima
-  Mancora
- Montañitas
-  Quito
RK177
Jaar: 2010
Traject:
3 Redactioneel, inhoudstafel, colofon 4 Alle wegen leiden naar... Santiago 7 Compostela, het... Lees verder
- Santiago de Compostela, Spanje
- Cholula, Mexico
- lubelskie, Polen
- Conwy, Verenigd Koninkrijk