Reisverslagen (26)
USA497
Jaar: 2017
Traject:
Met een camper door 5 nationale parken van Amerika trekken is een ideale manier om te kamperen in... Lees verder
- Salt Lake City, Utah, Verenigde Staten
- Antilope Island
- Yellowstone National Park, Verenigde Staten
- Grand Teton National Park
- Bryce Canyon, Utah, Verenigde Staten
- Zion National Park
- Sequoia National Park
- Monterey, Californië, Verenigde Staten
- San Francisco, Californië, Verenigde Staten
USA494
Jaar: 2017
Traject:
We reisden met ons gezin van 5 langs de Westkust van de VS. We wilden de cultuur en de natuur van... Lees verder
- Los Angeles, Californië, Verenigde Staten
- Las Vegas, Nevada, Verenigde Staten
- San Francisco, Californië, Verenigde Staten
- Los Angeles
JAP63
Jaar: 2015
Traject:
Lees verder
- Tokyo
- Nikko
- Senjo
- Chuzenji
- Kusatsu
- Yamanushi
- Toyota
- Hyama
- Obuse
- Takayama
- Himi
- Wajima
- Shirigama
- Yamanaka
- Kyoto
- Michi
- Kurashiki
- Hiroshima
- Kaminoseki
- Onyama
- Kurokawa
- Aso
- Takachiko
- Beppu
- Osaka
- Kannikitayama
- Kumano
- Miyama
- Toba
- Futami
- Nagoya
- Magome
- Korankei
- Michima
- Fuji
- Shiraito
- Kawaguchi
- Oshino
- Hakai
- Yamanaka
- Hakone
- Enochima
- Shonan
- Tokyo
NZE155
Jaar: 2017
Traject:
We huurden een kleine camper en reisden 5 weken doorheen het Noorder- en Zuidereiland van Nieuw-... Lees verder
- Auckland, Nieuw-Zeeland
- Thames, Waikato, Nieuw-Zeeland
- Coromandel, Waikato, Nieuw-Zeeland
- Waihi, Waikato, Nieuw-Zeeland
- Matamata, Waikato, Nieuw-Zeeland
- Rotorua, Plentybaai, Nieuw-Zeeland
- Taupo, Waikato, Nieuw-Zeeland
- Turangi, Waikato, Nieuw-Zeeland
- Paraparaumu, Wellington, Nieuw-Zeeland
- Wellington, Nieuw-Zeeland
- Picton, Marlborough, Nieuw-Zeeland
- Westport, West Coast, Nieuw-Zeeland
- Punakaiki, West Coast, Nieuw-Zeeland
- Greymouth, West Coast, Nieuw-Zeeland
- Mount Cook, Wellington, Nieuw-Zeeland
- Omarama, Otago, Nieuw-Zeeland
- Cromwell, Otago, Nieuw-Zeeland
- Lumsden, Southland, Nieuw-Zeeland
- Te Anau, Southland, Nieuw-Zeeland
- Milford Sound, Southland, Nieuw-Zeeland
- Queenstown, Otago, Nieuw-Zeeland
- Glenorchy, Otago, Nieuw-Zeeland
- Wanaka, Otago, Nieuw-Zeeland
- Haast, West Coast, Nieuw-Zeeland
- Franz Josef Glacier, West Coast, Nieuw-Zeeland
- Hokitika, West Coast, Nieuw-Zeeland
- Greymouth, West Coast, Nieuw-Zeeland
- Kaikoura, Canterbury, Nieuw-Zeeland
- Christchurch, Canterbury, Nieuw-Zeeland
RK176
Jaar: 2010
Traject:
3 Redactioneel, inhoudstafel, colofon 4 Met Jihad door een schurkenstaat 6 Op eigen houtje door... Lees verder
- Hama, Syrië
- Aleppo, Syrië
- Palmyra, Homs, Syrië
- Baalbek, Beka, Libanon
- Beiroet, Libanon
- Byblos, Libanongebergte, Libanon
- Akaba, Aqaba Governorate, Jordanië
- Petra, Ma'an, Jordanië
- Amman, Amman Governorate, Jordanië
- Boekarest, Roemenië
- Koper, Slovenië
ZAF191
Jaar: 2015
Traject:
Lees verder
- Gauteng
- Northern Cape
- Limpopo
- Mpumalanga
- Vrijstaat
- Kwazulu Natal
- Eastern Cape
- Western Cape
- North West
- Kimberley
- Pietersburg
- Nelspruit
- Bloemfontein
- Ulundi
- Porth Elisabeth
- Kaapstad
- Mafeking
- Johannesburg
- Pretoria
RK194
Jaar: 2015
Traject:
3 Redactioneel, inhoudstafel, colofon 4 Peru, een reis vol hoogtepunten 7 Cordillera Blanca 10 Van... Lees verder
- Lima, Peru
- Chachapoyas, Amazonas, Peru
- Trujillo, La Libertad, Peru
- Cusco, Peru
- Nazca, Ica, Peru
- Machu Pikchu, Cuzco, Peru
- Carcassonne, Frankrijk
- Reykjavik, IJsland
- Kyoto, Japan
AUS188
Jaar: 2009
Traject:
Reizen met eigen voertuig is prachtig. Toch is het aan te raden om u voldoende te informeren of je... Lees verder
- West- en Centraal-Australië: Perth - Nambung NP - Cervantes - Geraldton - Kalbarri NP - Monkey Mia - Denham - Exmouth - Ningaloo Reef - Cobra Station - Mt Augustus NP - Newman - Karijini NP - Port Hedland - Broome - Gibb River Road - El Questro Wilderniss
- West en Centraal-Australië
- Alice Springs
- Adelaide
- Darwin
- Ayers Rock
- Flinders Ranges
- Kununurra
- Gibb River Road
- Katherine
- Perth
- Kings Canyon
- Broome
- Geraldton
- Exmouth
- Port Hedland
- Denham
- Cervantes
- Kakadu NP
- Karijini NP
- Tennant Creek
- Monkey Mia
- Nambung NP
- Kalbarri NP
- Ningaloo Reef
- Cobra Station
- Mt Augustus NP
- Newman
- El Questro Wilderniss Park
- Purnululu NP
- Litchfield NP
- Mataranka
- West Macdonnel Ranges
- Olga's
- Coober Peedy
- Gawler Ranges
- Barossa Valley
- Kangaroo
AUS186
Jaar: 2009
Traject:
Ons reisverslag Nieuw Zeeland - Australie moet je lezen samen met ons vorige reisverslag (Wegwijzer... Lees verder
- Christchurch
- Blenheim
- Kaiteriteri
- Franz Josef
- Queenstown
- Te Anau
- Dunedin
- Omarama
- Christchurch
- Brisbane
- Adelaide
- Mc Laren Vale
- Kangarou Island
- Port Elliot
- Brisbane
- Brisbie Island
- Lamington NP
- Adelaide
- Dunedin
- Te Anau
- Queenstown
- Christchurch
- Franz Josef
- Brisbane
- Blenheim
- Kaiteriteri
- Omarama
- Mc Laren Vale
- Kangarou Island
- Port Elliot
- Brisbie Island
- Lamington NP
WER251
Jaar: 2008
Traject:
Met pijn in ons hart zijn we het vliegtuig naar Londen en daarna naar Brussel opgestapt. Het huilen... Lees verder
- Peru
- Chili
- Bolivia
- Argentinië
- Paaseiland
- Nieuw Zeeland
- Australië
- Zuid Afrika
- Namibië
- Botswana
- Zambia
- Swaziland
- Mauritius
- Paaseiland
- Peru
- Chili
- Bolivia
- Argentinië
- Nieuw Zeeland
- Australië
- Zuid Afrika
- Namibië
- Botswana
- Zambia
- Swaziland
- Mauritius